ارزش پالایشی یکم در بورس امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۹

ارزش پالایشی یکم در بورس امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۹ مشخص شد. قیمت پالایشی یکم یا همان دارا دوم در روز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه کاهشی شد. جزئیات روند ارزش پالایشی یکم در بورس را در زیر بخوانید.

314 بازدید / يكشنبه 19 بهمن 1399 / دسته بندی : اخبار / منبع : https://rahbordemoaser.ir/

به گزارش راهبرد معاصر؛ ارزش پالایشی یکم در بورس امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ماه کاهشی شد. صندوق پالایشی یکم، با نماد پالایش روز سوم هفته را در محدوده قیمتی منفی به پایان رساند و با ۱.۴۱ درصد کاهش قیمت نسبت به دیروز به قیمت ۹۶۳۷۰ ریال رسید. در ادامه قیمت صندوق پالایشی یکم در بورس را بخوانید. ارزش پالایشی یکم در بورس در زیر بررسی شده است. ارزش پالایشی یکم در بورس امروز یکشنبه ۱۹ بهمن ۹۹ را در ادامه خبر راهبرد معاصر بخوانید.

صندوق پالایش که در روزهای اخیر به قیمت ۱۰ هزار تومان رسیده بود دوباره روند کاهشی قیمت آن آغاز شده و روز سوم هفته را  منفی به پایان رساند و ۶.۰۴ درصد کاهش قیمت داشت و در مجموع تاکنون حدود ۱۰ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است.

در بین نماد‌های این صندوق نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افت ۳.۹۵ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۳.۸۴ درصدی شپنا (پالایش نفت اصفهان) افت ۲.۱۶ درصدی و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۳.۲۴ درصدی را تجربه کردند.