عملیات اجرایی پروژه پتروشیمی دهدشت در مسیر پیشرفت

دکتر احسان اسدي پور، مديرعمليات شركت صنايع پتروشيمي دهدشت گفت : پايش ميزان پيشرفت پروژه پتروشيمي دهدشت توسط واحدهاي مربوطه در هلدينگ خليج فارس و تغييرات ملموس و عيني ايجاد شده در سايتِ اجراي پروژه،مبيّن قرار گرفتن آن بر مدار پيشرفت و جبران تأخيرات قبلي است.

344 بازدید / دوشنبه 13 اردیبهشت 1400 / دسته بندی : اخبار / منبع : https://www.kebnanews.ir/

استان كهگيلويه و بويراحمد به عنوان قطب جديد صنعت پتروشيمي كشور، ميزبان اجراي همزمان سه پروژه عظيم پتروشيمي توسط هلدينگ پتروشيمي خليج فارس است كه به ترتيبِ زمان آغاز پروژه، پتروشيمي گچساران، پتروشيمي دهدشت و پليمر گچساران مي باشند.
دکتر احسان اسدي پور عضو هيأت مديره و مديرعمليات شركت صنايع پتروشيمي دهدشت گفت: پايش ميزان پيشرفت پروژه پتروشيمي دهدشت توسط واحدهاي مربوطه در هلدينگ خليج فارس و تغييرات ملموس و عيني ايجاد شده در سايتِ اجراي پروژه،مبيّن قرار گرفتن آن بر مدار پيشرفت و جبران تأخيرات قبلي است.
اسدی پور افزود:در كنار حمايتهاي مردم و زحمات مسئولين، وجود امنيت كامل و آرامش مثال زدني و مردم،حضور پيمانكاران EPC پرتوان و بنام كشور در پروژه پتروشيمي دهدشت مولّفه هاي بسيار تأثيرگذار در اين تغيير وضعيت مثبت طرح بوده اند.
 وی  ادامه داد: با ارتقا جدّي بهره گيري از ظرفيتهاي ارزشمند نيروي انساني و شركتهاي بومي، به عنوان وظيفه و تكليف قانوني و اخلاقي خود، شاهد رونق بيشتر اجراي آن باشيم و رصد و نظارت موثر بر اين مهم به صورت مستمر صورت مي پذيرد.
این مسوول با بیان این مطلب گفت:در اين راستا فعالسازي فرآيندهاي اموزشيِ تخصص هاي مورد نياز پروژه و آتيه شركت با كمك سازمان فني و حرفه اي به جوانان عزيز بومي در دستور كار مي باشد.

 

مرتبط:

بهره برداری از پتروشیمی صدف خلیج فارس